Jesień – Zielone Szkoły

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice, Szanowna Kadro Pedagogiczna !!!

Początek roku szkolnego to niezwykły okres, który wiąże się z wielkimi emocjami dla wszystkich dzieci i dorosłych, zwłaszcza dla tych, z Was, dla których jest to początek edukacji.

Aby pomóc Wam osiągnąć spokój ducha i sprawić byście mogli skupić się wyłącznie na podbojach wiedzy, przygotowaliśmy dla Was specjalną propozycję:

 

Dzień Pieczonego Ziemniaka w Ziołowej Dolinie

Nasza oferta ma na celu umożliwienie wszystkim spędzenia beztrosko czasu w okresie, w którym najtrudniej przyzwyczaić się do codziennych obowiązków po wakacjach. Na Wasze przybycie czeka nie tylko uśmiechnięta, życzliwa i opiekuńcza załoga Ziołowej Doliny. Stałymi mieszkańcami naszego gospodarstwa są przeróżne zwierzęta – strusie, konie, osiołek, kózki, lama, owieczki oraz kaczki, indyki i fantazyjne kurki. Wiele z naszych zwierzątek uwielbia głaskanie i pozowanie do zdjęć.

Ziołowa Dolina to miejsce, w którym nie da się nudzić. Po przywitaniu i zapoznaniu się z gospodarstwem, przygotowaliśmy gry i konkursy prowadzone pod okiem animatorów. Przeciąganie liny, bieg w workach, narty drużynowe, labirynt, trampoliny, slalom to tylko niektóre z zajęć jakie na Was czekają. Wszystkie zajęcia są dostosowane odpowiednio do grupy wiekowej. Dla młodzieży dodatkowo przygotowaliśmy takie atrakcje jak strzelanie z łuków, czy przejażdżka transporterem opancerzonym OT-64 SKOT.

Dobrze wiemy, że duża dawka ruchu pobudza apetyt, a ponieważ staramy się dbać o naszych gości najlepiej jak potrafimy, przewidzieliśmy dla Was pyszne jedzenie – po zwiedzeniu gospodarstwa – wiejski rosołek z makaronem, a w przerwie między zajęciami kiełbaski z grilla lub ogniska, wraz z pieczonym ziemniakiem.

Program Pobytu:

  1. Przywitanie dzieci i opiekunów oraz omówienie warunków i zasad bezpieczeństwa.
  2. Zwiedzanie gospodarstwa oraz zapoznanie się ze zwierzątkami i kolekcją militariów.
  3. Spacer po ogródku ziołowym – dzieci będą miały okazję zapoznać się i nauczyć rozpoznawać niektóre z otaczających nas ziół.
  4. Przejażdżka wozem po okolicy.
  5. Posiłek w formie domowego rosołku z kury z makaronem.
  6. Gry, zabawy i konkursy na placu zabaw pod okiem animatorów.
  7. Ognisko lub grill z kiełbaskami i tradycyjnym, pieczonym ziemniakiem.

Czas pobytu to ok. 4 godziny.

Cena wynosi 35 zł od dziecka.

Dodatkowo:

Przejażdżka Transporterem opancerzonym OT-64 SKOT – 10 zł od dziecka ( dla dzieci od 12 lat)

Kontakt oraz rezerwacje:

kontakt@ziolowa-dolina.pl

+48 89 5239063

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!