Dla Rodziny

Ziołowa Dolina to miejsce, które świetnie nadaje się do spędzenia wolnego czasu z rodziną, bliskimi bądź przyjaciółmi. Oferujemy Państwu doskonałe warunki, aby odpocząć od obowiązków i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nasza szeroko znana gościnność oraz przyjazna i swobodna atmosfera otaczająca gospodarstwo pozwala wszystkim naszym Gościom odprężyć i zrelaksować się podczas pobytu u nas.

Obecne tempo życia, skutecznie utrudnia nam wszystkim poświęcanie czasu rodzinie na upragnionym poziomie. Nie jesteśmy w stanie wydłużyć Państwa urlopu, wakacji czy ferii, lecz z powodzeniem możemy uczynić ten czas wyjątkowym i pełnym relaksu na świeżym powietrzu, z dala od codziennych problemów i spraw zawodowych. W Ziołowej Dolinie czas płynie wolniej. Przekonały się o tym już tysiące osób. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście Państwo przekonali się o tym we własnej osobie.

Zapraszamy codziennie do naszej restauracji na doskonały obiad, zwiedzanie mini ZOO, ogrodu ziołowego oraz gospodarstwa, spacer po lesie, grzybobranie czy po prostu odwiedziny podczas przejażdżki rowerowej w pobliżu. Plac zabaw dla dzieci z trampolinami, zwierzęta, wystawa zabytkowych pojazdów militarnych, miejsce na ognisko, przejażdżki zaprzęgiem konnym, kuligi zimową porą oraz bogactwo atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, umilą Państwu pobyt i pozwolą skupić się na wzmacnianiu więzi rodzinnych oraz przyjacielskich. Zawody strzeleckie z wiatrówki czy łuku, przejażdżki pojazdami militarnymi lub przejażdżkę zaprzęgiem konnym po okolicy, łowienie ryb, zimą kuligi i wiele innych atrakcji możemy dla Państwa przygotować w każdej chwili.

Zawsze warto znaleźć czas dla rodziny i przyjaciół. Zachęcamy Państwa do gospodarowania aktywnie wolnego czasu!

Zachęcamy do kontaktu z nami:

kontakt@ziolowa-dolina.pl

+48 89 5239063

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!