Witaj szkoło! Impreza integracyjna dla dzieci

Nowy rok szkolny to dla dzieci nowe obowiązki, a często również nowa szkoła, nowi koledzy i zupełnie nowa dla nich sytuacja. Jak pomóc im się w niej odnaleźć? Jak sprawić, by początek nowego roku szkolnego kojarzył się najmłodszym z czymś radosnym i pozytywnym?
Impreza integracyjna – recepta na dziecięce stresy
Wszystkim, którzy chcą uprzyjemnić pociechom trudne chwile związane z początkiem nowego roku szkolnego, polecamy organizację imprezy integracyjnej dla dzieci. Niesie ona ze sobą wiele korzyści, wśród których wymienić można choćby:

kids-girl-pencil-drawing-159823
– nowe przyjaźnie
Podczas zabaw integracyjnych, dzieci poznają się i oswajają ze sobą nawzajem, a także nawiązują pierwsze przyjaźnie. Jest to łatwiejsze, jeśli integracja odbywa się poza terenem szkoły-na mniej oficjalnym terenie dzieci mają szansę poczuć się bardziej swobodnie i pewnie. Miejscem w takim klimacie może być np. umiejscowiona w miłych okolicznościach natury Ziołowa Dolina!

– nauka współpracy
Dzięki specjalnie przygotowanym zabawom integracyjnym, dzieci uczą się czym jest współpraca,a także tego jak funkcjonować w grupie – to umiejętności, które z pewnością przydadzą się najmłodszym nie tylko w szkole, ale również na co dzień.
– aktywnie spędzony czas na łonie natury
Impreza integracyjna to świetna okazja, by dzieci przeszły płynnie z trybu wakacyjnej beztroski do trybu nowych obowiązków szkolnych. Wspólne harce z elementami edukacyjnymi doskonale łączą naukę z relaksem na świeżym powietrzu. W Ziołowej Dolinie dzieci mogą liczyć nie tylko na solidną dawkę ruchu, ale również na ekscytujące zabawy ze zwierzętami oraz pyszne posiłki przyrządzone na bazie naturalnych składników. Impreza integracyjna w takich warunkach sprawi najmłodszym wiele radości, a rodzicom pozwoli odetchnąć z ulgą, ponieważ ich dzieci bez stresu przystąpią do nowych szkolnych obowiązków.

ZNAJDŹ NAS

Gdańsk - 150km (2h) / Warszawa - 220km (3h) / Białystok - 235km (3,5h)

ZIOŁOWA DOLINA

Krystyna Kozłowska

 

Wilimowo 10A

11-041 Olsztyn

 

Rachunek bankowy

94 1930 1611 2400 0407 6953 0001