Ślub jesienią – jak się do niego przygotować?

Polska złota jesień to piękna pora roku, dzięki której ślub i wesele zyskują niepowtarzalny urok i magię. Nie można jednak zapominać, że jest to również pora kapryśna, dlatego organizując uroczystość w tym okresie, warto przygotować się na każdą jesienną niespodziankę. Oto 5 porad dla narzeczonych, którzy planują ślub jesienią:

1. Zadbajcie o jesienny akcent w zaproszeniach
Przygotowania do ślubu jesienią warto zacząć już na etapie zaproszeń. Dzięki jesiennym ozdobom, takim jak np. włożone do środka zasuszone listki, zaproszenia zyskają niebanalnego charakteru, wzbudzając uznanie Waszych gości.
2. Zaopatrzcie się w dodatkową garderobę flowers-260898_1920
Jednym z ważnych, jeśli nie najważniejszym, punktem podczas planowania jesiennego ślubu jest dobór odpowiedniego ubrania. By uniknąć problemu z płatającą figle pogodą, panny młode powinny się wyposażyć w bolerka lub etole, a także buty z zakrytymi palcami. Warto również zadbać o dodatkową ochronę przed deszczem i zakupić specjalny, ozdobny parasol ślubny.
3. Sprawdźcie, czy sala weselna jest ogrzewana
Ponieważ temperatury jesienią mogą spadać nawet do kilku stopni Celsjusza, warto upewnić się, że lokal, w którym odbędzie się przyjęcie weselne, jest przygotowany na ogrzewanie. Miejscem, w którym nie trzeba martwić się o problemy z temperaturą jest Ziołowa Dolina, gdzie każda z sal zapewnia gościom najwyższy komfort świętowania, zarówno w upalne, jak i zimne dni.
4. Przygotujcie jesienne dekoracje
Podczas dekoracji sali weselnej, warto skorzystać z sezonowych ozdób, dzięki którym wesele zyska wyjątkowo magiczny charakter. Klimatyczne latarenki na stołach, dekoracje z dyni, bakłażana i płomiennych liści z pewnością podbiją serca gości.
5. Korzystajcie z jesiennych darów natury
Ustalając menu weselne, warto sięgnąć po sezonowe produkty – zupa grzybowa czy krem z dyni to nie tylko oryginalne, ale również przepyszne propozycje dań. Dużą popularnością w Ziołowej Dolinie cieszą się potrawy przyrządzane ze świeżych produktów prosto z ogrodowych zbiorów. Dzięki nim nasze menu weselne spełnia nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania kulinarne gości weselnych.

ZNAJDŹ NAS

Gdańsk - 150km (2h) / Warszawa - 220km (3h) / Białystok - 235km (3,5h)

ZIOŁOWA DOLINA

Krystyna Kozłowska

 

Wilimowo 10A

11-041 Olsztyn

 

Rachunek bankowy

94 1930 1611 2400 0407 6953 0001