Organizacja Wigilii poza domem

Organizacja Wigilii poza domem – to trzeba wiedzieć.

zdjecie2

 

Aby poczuć magię świąt wcale nie trzeba  spędzać Wigilii i Bożego Narodzenia  w domu. Samo przygotowanie świątecznej kolacji to już spore wyzwanie, a co dopiero zadbanie o to, aby wszyscy byli zadowoleni. Choć cenimy sobie tradycję, nie mamy ochoty na kierat związany z przygotowaniem i obsługą świąt. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem okazuje się świąteczny rodzinny wyjazd.

Święta poza domem

Pamiętajmy, że „poza domem” nie znaczy „z dala od rodziny”. Przecież to właśnie ona powinna być najważniejsza w czasie Bożego Narodzenia. Możecie zorganizować rodzinny wyjazd na Święta i zabrać swoich bliskich w niezwykłe miejsce. Dlaczego warto? Co skłania ludzi do podjęcia decyzji o świątecznym wyjeździe?

Brak sprzątania i gotowania

Wyjeżdżając na Święta z pewnością unikniecie stresu związanego z zakupami, ze sprzątaniem, staniem całymi godzinami w kuchni żeby ulepić setki pierogów i przygotować 12 potraw dla całej rodziny. Samo gotowanie to jednak nie wszystko. Po wigilijnej kolacji i bożonarodzeniowym obiedzie czas na sprzątanie. Pomyślcie więc, ile czasu w ciągu Świąt trzeba poświęcić na przygotowywanie potraw i porządki. Rezerwując Święta poza domem możecie tego wszystkiego uniknąć i zyskać czas dla siebie i rodziny.

 

Więcej czasu z rodziną

Czas, który musielibyście poświęcić na skompletowanie świątecznych zakupów, gonienie po sklepach za produktami spożywczymi, gotowanie wszystkich potraw i sprzątanie, będziecie mogli poświęcić wyłącznie najbliższym. Zamiast stać w kuchni możecie pograć w gry, wyjść na lodowisko czy po prostu posiedzieć przy gorącej czekoladzie i pogadać.

 

Ucieczka od codzienności

Niestety, bardzo często nawet w tak magicznym czasie, jakim są Święta, pobyt w domu nieustannie przypomina nam o naszych codziennych obowiązkach. Laptop leżący na biurku, służbowy telefon czy kalendarz z ważnymi datami mówią same za siebie. Z tyłu głowy ciągle chodzą za nami niezamknięte sprawy. Wyjazd może okazać się dla wielu osób prawdziwym odcięciem i spędzeniem Świąt wyłącznie z rodziną, bez myślenia o pracy i obowiązkach.

 

Ziołowa Dolina gwarantuje atmosferę świąt wraz z potrawami, kolędowaniem, ogromną choinką i celebrowaniem świątecznej tradycji, którą znamy od wielu pokoleń. Magia Świąt mieszka przecież nie tylko w naszych domach, ale wszędzie tam, gdzie możemy skupić się na najbliższych  osobach. Sprawdź naszą ofertę organizacji wigilii firmowej, zimowego kuligu i cateringu bożonarodzeniowego.  Podzielenie się opłatkiem, życzenia i wspólne kolędy będą brzmiały  jeszcze piękniej, a świąteczny wyjazd pozostanie niezapomniany dla całej rodziny!

ZNAJDŹ NAS

Gdańsk - 150km (2h) / Warszawa - 220km (3h) / Białystok - 235km (3,5h)

ZIOŁOWA DOLINA

Krystyna Kozłowska

 

Wilimowo 10A

11-041 Olsztyn

 

Rachunek bankowy

94 1930 1611 2400 0407 6953 0001