Ta jedna zmiana sprawi, że szkolenie firmowe stanie się przyjemnością

Czy szkolenia firmowe kojarzyły Ci się do tej pory z nudą lub przykrym obowiązkiem? Dzięki tej jednej zmianie, Twoja opinia zmieni się o 180 stopni!

Jaki jest sekret udanego szkolenia dla pracowników?

business-2518262_1920Od pewnego czasu wielu pracodawców zauważa, że szkolenia, które wiążą się z wielogodzinnym przesiadywaniem na wykładach w sali biurowej nie przynoszą pożądanych efektów. Pracownicy są zmęczeni, zestresowani i znudzeni – w końcu w takich warunkach spędzają większość swoich dni. Sytuacja zmienia się kiedy szkolenie odbywa się w atrakcyjnym i odpowiednio wyposażonym miejscu poza firmą. Przyjazna atmosfera w połączeniu ze wspaniałą lokalizacją w pobliżu przyrody to przepis na idealne szkolenie, po którym pracownicy są nie tylko bogatsi w nową wiedzę i umiejętności, ale również zintegrowani, zrelaksowani i zmotywowani do pracy.

Idealne miejsce na szkolenie poza firmą
Jak zorganizować szkolenie, które zaspokoi potrzeby szkoleniowe, a do tego zapewni pracownikom maksimum komfortu i relaksu? Ziołowa Dolina przygotowała różne propozycje pakietów konferencyjnych dla firm – każdy z nich jest dopasowany do różnych preferencji klientów. Największym atutem oferty jest to, że dba nie tylko o potrzeby szkoleniowe, ale również o samopoczucie i dobrą zabawę uczestników – w ramach czasu wolnego po szkoleniu, mogą oni wziąć udział w specjalnie przygotowanej dla nich biesiadzie grillowej, dzięki której doskonale zintegrują się i poprawią jakość wzajemnych relacji.

ZNAJDŹ NAS

Gdańsk - 150km (2h) / Warszawa - 220km (3h) / Białystok - 235km (3,5h)

ZIOŁOWA DOLINA

Krystyna Kozłowska

 

Wilimowo 10A

11-041 Olsztyn

 

Rachunek bankowy

94 1930 1611 2400 0407 6953 0001