Przepis na urlop idealny – poznaj 5 składników idealnego miejsca wypoczynku

Czym kierować się, wybierając miejsce urlopu? Dokąd się udać, żeby w pełni wypocząć – bez stresu i niedogodności? Oto 5 najważniejszych kwestii, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru ośrodka wypoczynkowego.
1. Lokalizacja blisko natury
Jeśli chcesz uciec od wielkomiejskiego zgiełku, położona pośród cudownych okoliczności przyrody, Ziołowa Dolina będzie dla Ciebie rozwiązaniem idealnym. Dźwięczny śpiew ptaków, melodyjny szum drzew i uspokajające szemranie strumyka ukoiły tu wiele zszarganych nerwów, a świeże i czyste powietrze napełniło już niejedne zmęczone smogiem płuca. Ty również tu odżyjesz!
2. Udogodnienia dla rodziców z dziećmi
Wyruszając na urlop z dziećmi, musisz mieć pewność, że w miejscu wypoczynku znajdują się elementy wyposażenia, niezbędne podczas pobytu z maluchami. Na takie udogodnienia możesz liczyć w Ziołowej Dolinie, gdzie czekają na Ciebie przestronne pokoje ze specjalnymi dostawkami oraz akcesoriami, które zapewnią maksymalny komfort wypoczynku zarówno Tobie, jak i maluchowi.
3. Miejsce przyjazne zwierzętom
Nie wszystkie ośrodki wypoczynkowe są otwarte na przyjmowanie zwierząt – warto o tym pamiętać, wybierając miejsce urlopu. Ziołowa Dolina to miejsce, w którym czworonożni pupile są zawsze mile widziane, a bliskość lasów i łąk sprawia, że każdy z nich czuje się u nas znakomicie.
4. Centrum rozrywki
By wycisnąć z urlopu najwięcej jak się da, warto zadbać o miejsce wypoczynku, w którym żaden z urlopowiczów nie będzie narzekać na nudę. W Ziołowej Dolinie dysponujemy szerokim wachlarzem rozrywek, zarówno dla małych, jak i dużych gości. Place zabaw, trampoliny, przejażdżki bryczkami, grille, ogniska i wiele wiele więcej – to wszystko jest u nas na wyciągnięcie ręki.
5. Kulinarny raj
A po całym dniu urlopowych atrakcji, dobrze jest napełnić żołądek pysznym i pożywnym jedzeniem. W naszym ośrodku każdy z gości może liczyć na smakowite dania sporządzone ze świeżych i ekologicznych produktów, które pochodzą z naszego gospodarstwa. Palce lizać. Zapraszamy!

ZNAJDŹ NAS

Gdańsk - 150km (2h) / Warszawa - 220km (3h) / Białystok - 235km (3,5h)

ZIOŁOWA DOLINA

Krystyna Kozłowska

 

Wilimowo 10A

11-041 Olsztyn

 

Rachunek bankowy

94 1930 1611 2400 0407 6953 0001