Te gry sprawią, że staniesz się bogaty

Totolotek? Zdrapka? A może loteria? Nie! Żadna z tych gier nie zastąpi gry integracyjnej w cudownych okolicznościach przyrody Ziołowej Doliny. Tu zyska nie tylko Twoja kariera, ale również relacje z ludźmi.

Czym są integracyjne gry terenowe?
Integracyjne gry terenowe na terenie Ziołowej Doliny to soczysty dodatek do wyjazdu w gronie pracowników czy partnerów biznesowych. Poszczególne konkurencje są tu zaplanowane tak, by kształcić umiejętność współpracy, strategicznego myślenia, a action-2277292_1920także nić wzajemnego zaufania i sympatii. Wszystko to w bezpiecznych warunkach, w przyjaznej, pełnej zabawy i humoru atmosferze oraz pod czujnym okiem naszych doświadczonych animatorów.

Gry terenowe ubogacają!
Czy dzięki grom w terenie można stać się bogatszym? Tak! I to na 3 sposoby. Wszyscy uczestnicy naszych integracyjnych konkurencji stają się:
– bogatsi w doświadczenia, których na próżno szukać w centrach handlowych,
– bogatsi w relacje, których nie da się zbudować w Internecie,
– bogatsi w nowe umiejętności, które przydają się na co dzień i w pracy.
Suma nowych doświadczeń, umiejętności i dobrych relacji z partnerami biznesowymi, to przy okazji również przepustka do bogactwa liczonego w złotówkach. Wszystko to zdobywasz w kojącym towarzystwie drzew i ptaków, pośród których usytuowana jest Ziołowa Dolina. Wystarczy nas odwiedzić! Zapraszamy!

ZNAJDŹ NAS

Gdańsk - 150km (2h) / Warszawa - 220km (3h) / Białystok - 235km (3,5h)

ZIOŁOWA DOLINA

Krystyna Kozłowska

 

Wilimowo 10A

11-041 Olsztyn

 

Rachunek bankowy

94 1930 1611 2400 0407 6953 0001